Про нас

Про насПП Компанія “Вінмост”

ПП фірма «ВІНМОСТ» заснована в 1997р. Уже понад 20 років ми забезпечуємо споживачів високоякісними спеціями і харчовими добавками, які відповідають найвищим світовим стандартам.

Цей сайт — візитна картка нашої компанії. Це міст, який з'єднує її та всіх зацікавлених в успішному розвитку харчової галузі. Так як натуральні пряності — це відмінний спосіб надати їжі неповторний смак і аромат, а головне — зберегти здоров'я людей, що і є нашим першочерговим завданням.


Наша фірма в результаті багаторічного вивчення світового ринку виробників спецій має можливість вибору і поставок найбільш якісних товарів на територію України. Нашими постачальниками є найбільші компанії Індії, Індонезії, Китаю, В'єтнаму та інших країн.

Ми постійно розширюємо асортимент спецій. Ви завжди можете придбати у нас товар різної цінової категорії, але неодмінно високої якості. За будь-якого товару, наданого в асортименті компанії, видається вся необхідна документація: технологічні інструкції, сертифікати відповідності, висновки державної санітарно — епідеміологічної експертизи, протоколи випробувань на ГМО.

У постійному прагненні до досконалості ми інвестуємо значні капіталовкладення в розвиток людських ресурсів. Ефективне використання інтелектуального потенціалу персоналу — ось запорука успіху ведення нашого бізнесу, тому тут існує ціла система навчання і вдосконалення кадрів. Ми пишаємося професіоналізмом і сучасним рівнем підготовки наших співробітників.

Відмінними рисами нашої фірми є:

  • Постійна наявність на складі широкого асортименту;
  • Оперативна доставка по Україні будь-яким видом транспорту;
  • Доступні ціни;
  • Гнучка система знижок;
  • Високий рівень обслуговування клієнтів та індивідуальний підхід до кожного покупця.

Наявність отриманого нами сертифікату ДСТУ ISO 22000 2007 (ISO 22000: 2005) Національний стандарт України «Система управління безпечністю харчових продуктів» дає нашому підприємству можливість:

  • Гарантувати випуск безпечної продукції за рахунок систематичного контролю на всіх стадіях виробництва;
  • Гарантувати, що харчові продукти безпечні на момент їх споживання;
  • Забезпечити належні гігієнічні умови прийому, помелу і зберігання спецій та прянощів відповідно до міжнародних норм;
  • Демонструвати відповідність застосовним законодавчим і нормативним вимогам щодо безпечності харчових продуктів;
  • Зміцнити довіру споживачів, замовників і органів нагляду до продукції, що виробляється і підвищити імідж підприємства;
Сертифікати