Доставка і оплата

ДоставкаДоставка

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє організувати найбільш зручний варіант доставки в кожному конкретному випадку зі складу нашого підприємства. Маємо можливість здійснювати доставку будь придбаної у нас продукції по всій території України. Також можлива доставка в будь-який регіон України різними кур'єрськими службами.

Увага!
Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами (Нова пошта та УкрПошта) - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося.
 

ОплатаСпособи оплати

Готівкова
Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Безготівкова
Оплата за безготівковим розрахунком: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.