Оптовикам

Прайс лист оптовикам
Прайс лист Роздріб

Фірма "ВінМост" заснована в 1997 році. За цей час компанія заслужила довіру клієнтів, партнерів, і постачальників. Сьогодні, як і завжди, ми радуємо Вас стабільно високою якістю, вигідними цінами і професійною підтримкою в усіх питаннях що стосуються спецій і прянощів

 

Оптовикам

 

Працюючи із спеціями ми все більше усвідомлюємо їх значущість в нашому житті. Основне завдання нашої фірми - наповнити ринок України натуральними спеціями вищої якості. Нашими постачальниками є найбільші компанії Індії, Індонезії, Китаю, В'єтнаму та ін. країн. У сучасному світі, де якість харчової сировини залишає бажати кращого, прянощі - це відмінний спосіб надати їжі неповторного смаку і аромату, а головне - зберегти здоров'я людей, що є нашим першочерговим завданням. Тисячі років людство використовувало прянощі у своєму житті. Їх значення важко переоцінити, адже у давнину прянощі служили і необхідною складовою їжі, і ліками, і навіть предметом поклоніння.

Для древніх цивілізацій прянощі були великим скарбом і мірилом добробуту і могутності. У пошуках нових земель, де росли ці екзотичні рослини, здійснювалися кругосвітні подорожі і завойовні походи, а пізніше - колоніальні війни. Прянощі допомогли нашим предкам розширити межі цього світу, відкрити багато чудес і таємниць.

 

Оптовикам